top of page

Servisler

Hayalinizdeki villayı inşa etmeniz için A dan Z'ye tüm süreçleri yönetiyor, mimari ve mühendislik tasarım çalışmalarını yerine getiriyor, inşaat ekiplerini sizin için organize ediyor, satın alma süreçlerinde size eşlik ediyor ve yapınıza huzurla taşınarak hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza yardımcı oluyorum.

Villanızın yapımı, eğer dikkat etmezseniz keyifli olmak bir yana size işkence çektirecek düzeyde yorucu bir hale gelebilir. 

Sürece başlarken planlamayı, ihtiyaç ve istekleri netleştirmek, imkanları ve bütçeyi sağlıklı bir şekilde oluşturmak elzemdir.

devamı>>

Konut, villa, ofis, otel, endüstriyel tesis, hastane, eğitim, kentsel tasarım gibi farklı alanlarda Mimari Tasarım, Mimari Projelendirme, Ruhsat Projeleri, Uygulama Projeleri, İhale Dokümantasyonu, Şantiye Kontrollüğü gibi mimari hizmetleri sunmaktayım.

20 yıllık eğitim ve meslek hayatım boyunca bir çok farklı alanda, farklı şehirde, farklı büyüklüklerde projeleri hayata geçirme imkanı buldum. 

Sahip olduğum bilgi ve tecrübeyi daha butik bir anlayışla hizmet haline getirdim.

Yapı sektöründe son yıllarda BIM (Building Information Modeling yani Yapı Bilgi Modelleme'si) Konsepti ile tasarım ve projelendirme ile Proje Yönetimi her geçen gün ilerlemektedir. Veriye, parametrize tasarıma ve tam koordinasyona dayanan bu yaklaşım yapı sektörü için bir çok olumlu bir potansiyeli içinde barındırmaktadır. 

devamı>>

Gayrimenkul yatırımları, stratejik düşünmeyi, veriye dayalı karar almayı, uzun vadeli planlar yapabilmekle birlikte riskleri minimize edebilmek için tüm yatırım geliştirme ve yönetim süreci boyunca her an tetikte kalabilmeyi de gerektirir.

Doğru yatırım kararının verilebilmesi için tüm analizler yapılır.

Gayrimenkul geliştirme yüksek titizlik ve özen isteyen bir süreçtir. Finans, muhasebe, hukuk, inşaat, tasarım, bürokrasi, malzeme, güvenlik gibi bir çok alt başlıkta işin birbirleri ile koordineli bir şekilde yönetimini içerir.

Günümüz dünyasında yatırımlarınızı profesyonelce yapmalısınız.

devamı>>

21. yy, insanoğlunun üretim ve rekabet anlayışını bir daha geri dönmeyecek şekilde derinden etkileyen sarsıcı teknolojik sıçramalarla karşı karşıyadır.

Bu teknolojilerin en önemlisi kuşkusuz Yapay Zeka'dır. Yapay Zeka çalışmalarının günümüzde en çok yoğunlaştığı alan veriye dayalı uygulama geliştirme çalışmalarını içeren Veri Bilimi'dir.

Veri Bilimi kapsamında yaptığım işler:
- Kurumsal veri bankanızın analizi
- Kurumsal veri stratejinizi ve yol haritanızı oluşturmak
- Kurum için veri bilimi ekibinin kurulması ve eğitimi
- Uygulama geliştirme danışmanlığı
- Veri ile süreç optimizasyonu.

devamı>>

bottom of page